Hizmet Anlayışımız ve Standartımız

Hizmet Anlayışımız ve Standartımız

MOD Bağımsız Denetim Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. olarak, hizmet verdiğimiz çeşitli büyüklükteki müşterilerimiz tekstil, gıda, finansal kiralama, enerji, madencilik, bankacılık, finans, faktöring, sigortacılık, vakıf, Kalkınma Ajansları, AB ve diğer küresel fon projeleri vb. sektörlerde yer almaktadır.

MOD Bağımsız Denetim Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş., 1994 yılından bu yana, bağımsız denetim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Uluslararası ve ulusal muhasebe ve denetim, ilke, esas ve standartlarına göre hizmet vermektedir. Mesleki bağımsızlık ve etik ilkelere bağlı denetim kadrosu ile rasyonel, etkin ve tarafsız hizmet üretmektedir.

Toplam kalite anlayışı doğrultusunda müşteri memnuniyetini ve güvenini her dönemde daha üst düzeye çıkarmak için mesleki alandaki gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek çalışmalarına yansıtmaktadır.

Müşteri gereksinimleri analiz edilerek yararlanabilecekleri hizmet alanı belirlenmekte ve uygun müşteri hizmet planı hazırlanmaktadır.

Hizmetlerimizin kalite ve değerinin doğru algılanabilmesi için etkin iletişim kurulmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerin güvenilirliği, kalitesi ve mesleki sorumluluklarımız da dikkate alınarak hizmet ücretimiz uygun ve adil biçimde belirlenmektedir. Müşterilerimizin, bizden almış oldukları hizmetleri değerlendirmesi, hizmet kalitemizi güçlendirecektir.

Bu doğrultuda MOD Bağımsız Denetim SMMM A.Ş., bir denetim kuruluşundan sağlanabilecek en iyi hizmeti vermeyi taahhüt etmektedir.

MOD A.Ş., denetime yetkili olduğu tüm sektörlerde ve ulusal sınırlar içerisindeki her yerde müşterilerinin karşılaştığı karmaşık sorunlara çözüm doğrultusunda hizmet verir.

MOD A.Ş.’nin denetim ve danışmanlık hizmetleri, müşterilerinin risklerini yönetmelerine, bu bağlamda onların ana faaliyet alanlarına yönelmelerine yardımcı olur. Müşterilerinin faaliyetlerini yakından takip ederek doğru algılayıp, bilgiyi çözüme dönüştürür. Müşterilerin etkinlik ve performanslarını arttıracak fark edilememiş fırsatların ortaya çıkarılmasına yardımcı olur.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla ve sağlıklı bilgi alabilmek, ya da bu konuda bir uzmanımızın sizinle irtibata geçmesini istiyorsanız lütfen bize ulaşın.